Dzień ślubu jest jednym z najbardziej upragnionych i wyczekiwanych momentów w życiu Pary Młodej.

Jest to wydarzenia, które wymaga dużej dozy zaangażowania, idealnego zaplanowania i dopięcia wszystkich elementów w całość.

Jeśli Para Młoda decyduje się na samodzielną organizację ślubu, wiąże się to z wielkim stresem, co w większości przypadków zabiera im sporą część cieszenia się tym dniem, ponieważ chcą, aby wszystko zostało wykonane prawidłowo.

Dlatego też koordynacja dnia ślubu jest usługą, którą Pary Młode wybierają już coraz częściej.

   

 

Kim jest Koordynator dnia ślubu i jak wygląda współpraca z nim?

Jest to osoba, która odpowiada za to, by w dniu ślubu wszystko odbyło się idealnie.

Praca z Koordynatorem zaczyna się na około 1 miesiąc przed ślubem. Wtedy to tworzony jest cały scenariusz dnia – krok po kroku.

Koordynator odpowiedzialny jest za ostateczne potwierdzenia usługodawców, jest z nimi w stałym kontakcie, aby upewnić się, że wszystko zostanie wykonane na czas. Sprawdza czy na sali wszelkie ustawienia, dekoracje  itd. są wykonane według instrukcji Pary Młodej.

Podczas wesela, cały czas czuwa nad tym, aby każdy punkt z ustalonego scenariusza odbył się planowo, a w razie nieplanowanych komplikacji dyskretnie koordynuje wszystko tak, aby nie było to zauważone przez gości, oraz by nie trudzić tym Pary Młodej.

Jak wcześniej zostało wspomniane, praca Koordynatora dnia ślubu wiąże się również z rozwiązywaniem sytuacji nieplanowanych, jest on mistrzem w rozwiązywaniu nagłych problemów.

Dzięki pracy Wedding Plannera Para Młoda ma gwarancję spokoju na każdym etapie planowania.

Dodatkowo odciążeni zostaną świadkowie oraz rodzice Młodych. Zazwyczaj dzieje się tak, że to oni przejmują wszelkie stresy i załatwiają wszystkie sprawy dookoła, przez co w pełni nie uczestniczą w celebrowaniu  i zabawie.

 

Teraz już wiesz czym jest koordynacja dnia ślubu i jakie są zadania Koordynatora.

Praca Wedding Plannera w tak wyjątkowym dniu jest nieoceniona!

 

Zapraszam Was również na mój instagram. Zaobserwuj i bądź na bieżąco 🙂

Źródło zdjęć: unsplash