FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Szczecin
+48 694 553 059

Skip to Content

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego powinniśmy skorzystać z usług Wedding Plannera?

Organizacja wesela to bardzo stresujący czas. Wiele Par nie wie od czego zacząć, jakie kolejne kroki należy podejmować. Trudnym zadaniem jest rozsądne zarządzanie budżetem. Jaki obiekt, usługodawców wybrać do współpracy, aby spełnili oczekiwania Pary Młodej.
Dużą kwestię odgrywa logistyka, która jest kluczowa przy organizacji wesela.
Zadaniem Wedding Plannera jest przeprowadzenie Pary Młodej przez cały ten proces oraz zadbanie o realizację ich koncepcji.

Ile to kosztuje?

Usługi Daydream Wedding Planner są spersonalizowane. Każda Para Młoda ma inne wymagania i priorytety co do organizacji wesela. Zapraszam do wypełnienia formularza w celu umówienia się na spotkanie, aby omówić Wasze preferencje oraz szczegóły pracy Daydream Wdding Planner. Po spotkaniu przedstawiana jest Parze Młodej indywidualna oferta.

Czy będziesz z Nami w dzień ślubu?

Oczywiście! W ramach pakietu zarówno kompleksowej jak i częściowej organizacji dnia ślubu, wchodzi usługa koordynacji dnia ślubu. W tym dniu Dadream Wedding Planner jest obecny i czuwa kompleksowo nad przebiegiem całego wydarzenia.

Jak wygląda pierwsze spotkanie?

Po otrzymaniu od Pary Młodej formularza umawiane jest spotkanie w dogodny dla Nich dzień. Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące. Określane są na nim preferencje i marzenia Par Młodej oraz przedstawiona zostaje oferta usług jakie świadczy Daydream Wedding Planner. Sprawdź!

Czy podejmujesz współpracę z Parą z niskim budżetem?

Daydream Wedding Planner organizuje wesela każdego typu. Czy jest to wesele kameralne w gronie najbliższych, czy uroczystość na kilkaset gości.
Wedding Planner oferuje usługodawców, którzy spełnią oczekiwania Pary Młodej, a zarazem wszystko będzie mieściło się w ich budżecie.

Mieszkamy za granicą, ale organizujemy wesele w Polsce. Czy w takim przypadku jest możliwość skorzystania z usług Wedding Plannera?

Oczywiście! Organizując wesele, w momencie kiedy przebywa się w innym kraju nie należy do łatwych. Powierzając to zadanie Wedding Plannerowi Para Młoda będzie mieć pewność, że wszelkie tematy związane z organizacją ich dnia będzie przebiegać bez komplikacji, a wszelki ich koncepcje zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie.
Jeżeli Para Młoda przebywa w innej strefie czasowej to dla nich Daydream Wedding Planner posiada w ofercie specjalną usługę.

Planujesz wesele?

Źródło zdjęć: unsplash

Back To TopBack To Top